Glebe Junior's Indoor 2017 -

Fixtures for the remainder of the 2017 Indoor Hockey competition

Glebe U9

Sunday 29 October - 10:50am on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS1

Sunday 5 November - 10:00m on Court 1 at Ryde Aquatic vs Tigers

Sunday 12 November - 10:50am on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS 2

Sunday 19 November - 10:50am on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS 1

Sunday 26 November - 10:00am on Court 1 at Ryde Aquatic vs Tigers

Sunday 3 December - 10:50am on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS 2

Sunday 10 December Finals - Timing to be determined but will be a 10am or 10:50am game

Glebe U13 White

Sunday 29 October - 12:30pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs UNSW

Sunday 5 November - There are no U13 games because the Indoor U13 championships are being held in Orange

Sunday 12 November - 1:20pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs Glebe Maroon

Sunday 19 November - 11:40am on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS Fiona 

Sunday 26 November - 1:20pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs Baulkham Hills

Sunday 3 December - 1:20pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs Punchline

Sunday 10 December Finals day - Semis will be at either 12:30pm or 1:20pm with Finals at 3pm

Note if looking on the SIHA website that Glebe U13 White is referred to as Glebe 1

Glebe U13 Maroon


Sunday 29 October - 11:40am on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS Fiona

Sunday 5 November - There are no U13 games because the Indoor U13 championships are being held in Orange

Sunday 12 November - 1:20pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs Glebe White

Sunday 19 November - 1:20pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs Punchline

Sunday 26 November - 12:30pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs UNSW

Sunday 3 December - 12:30pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs Baulkham Hills

Sunday 10 December Finals day - Semis will be at either 12:30pm or 1:20pm with Finals at 3pm

Note if looking on the SIHA website that Glebe U13 Maroon is referred to as Glebe 2

Glebe U15

Sunday 29 October - 3:00pm on Court 2 at Ryde Aquatic vs UTS

Sunday 5 November - No game because the Indoor U13 championships are being held in Orange

Sunday 12 November - 3:50pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS Extreme Rebels

Sunday 19 November - 3:50pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs Kaos

Sunday 26 November - 3:00pm on Court 2 at Ryde Aquatic vs UTS

Sunday 3 December - 3:00pm on Court 1 at Ryde Aquatic vs UTS Extreme Rebels

Sunday 10 December Finals day - Semis will be at either 3:00pm or 3:50pm with Finals at 6:20pm

 

Indoor Hockey Glebe teams for the 2017 season are:

Glebe U9s

Jessica Weatherall

Luca Katrakis Owen

Lilli Seebacher

Sophie Busch

Ella Tamir

Glebe U13 White

Annie Millar

Allegra Symonds

Cate Heath

Molly Busch

Billy Pritchard

Michael Southwell

Janine Southwell

Glebe U13 Maroon

Agam Tamir

Cate Sandbach

Peter Sandbach

Jake Evans

Tom Evans

Michael Southwell

Janine Southwell

Glebe U15s

Joanne Lee

Matt West

Cameron Jones

Amelie Roediger

Yanick Arambewela

Phoebe Rosser

Zack Arambewela

 

 

 


Leave a comment